Reklama

Zapraszamy na „Lekcje czytania”

Zapraszamy na „Lekcje czytania”

13.10.2014
Czyta się kilka minut
„Lekcje czytania” to akcja społeczna Fundacji Tygodnika Powszechnego, która ma na celu budzenie zainteresowania literaturą poprzez rozmowę o wybranych tekstach z wybitnymi pisarzami i pisarkami, krytykami i krytyczkami, profesorami i profesorkami.
J

Jeśli chcesz zorganizować „Lekcję czytania” w swojej szkole, bibliotece, podczas festiwalu, który organizujesz, czy z innej jeszcze okazji – napisz na lekcjeczytania@tygodnik.com.pl.

15 października o godz. 11.30 GRZEGORZ JANKOWICZ poprowadzi lekcję na podstawie opowiadania Luigiego Pirandella „Nagie życie” podczas Kongresu Kultury Małych i Średnich Miast w Radomsku. Kongres, któremu patronuje „Tygodnik Powszechny”, organizowany jest przez Narodowe Centrum Kultury. Strona Kongresu: kongreskultury.mdkradomsko.pl

16 października o godz. 10.00 AGATA PTAK, znawczyni twórczości Władysława Broniewskiego, przeprowadzi lekcję na podstawie tomu jego wierszy „Anka”. Lekcja odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Broniewskiego w Lubaczowie, ul. Kościuszki 18.
Najświeższe informacje o lekcjach, zdjęcia i kontakty...

994

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]