Reklama

Wrzeszczący nie przeczytają

Wrzeszczący nie przeczytają

21.07.2014
Czyta się kilka minut
„TP” 28 / 2014
D

Dziękuję, że jesteście! Należę do starego i stałego pokolenia czytelników „TP”. Dzisiaj chcę szczególnie podziękować za tekst p. Krystiana Lupy! Nic dodać, nic ująć. Podpisuję się obiema rękami. Szkoda, że ci „nienawidzący i wrzeszczący” nigdy nie przeczytają tego tekstu, nie przeczytają żadnego z Waszych tekstów. Pozostaję Waszą wierną czytelniczką. Nowa forma i rozszerzona treść bardzo mi się podobają.

448

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Uwaga! Przypominamy o ciszy wyborczej. Trwa ona od północy z 10 na 11 lipca do momentu zakończenia głosowania w wyborach prezydenckich 12 lipca. W tym czasie nie wolno prowadzić agitacji wyborczej, również w internecie. Za złamanie zakazu agitacji grozi kara grzywny.

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]