Reklama

Widzenia

Widzenia

20.11.2016
Czyta się kilka minut
Fot. Domena Publiczna
B

Bóg nas kocha. Zatem tam, gdzie jesteśmy, jest i On.
PRZYPISYWANE ANTONIEMU WIELKIEMU

Rabbi Zusja uczył: „Bóg rzekł do Abrahama: »Wyjdź z twojego kraju do ziemi, którą ci ukażę«. Bóg mówi do człowieka: »Przede wszystkim wyjdź z twojego kraju, z ciemności, którą się sam okryłeś«”.
Z OPOWIEŚCI CHASYDÓW

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]