Reklama

Widzenia

Widzenia

27.12.2014
Czyta się kilka minut
Fot. Domena Publiczna
A

Abba Mojżesz zapytał abba Sylwana: „Czy człowiek może co dzień zaczynać od nowa?”. A starzec odrzekł: „Jeśli jest dzielnym pracownikiem, może zaczynać od nowa nawet co godzina”.
Z KSIĘGI STARCÓW

Rabbi Szlomo powiedział: „O, gdybym mógł tak kochać największego z cadyków, jak Bóg kocha największego ze złoczyńców”.
Z OPOWIEŚCI CHASYDÓW

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]