Reklama

Wesprzyj powstanie międzynarodowego reportażu „Tygodnika”

Wesprzyj powstanie międzynarodowego reportażu „Tygodnika”

26.01.2018
Czyta się kilka minut
Już tylko 5 dni zostało do końca zbiórki na finansowanie wyjazdu naszego dziennikarza Marka Rabija na pogranicze Birmy i Bangladeszu. Prosimy o wsparcie.
S

Szanowni Państwo,

Już tylko 5 dni zostało do końca zbiórki na finansowanie wyjazdu naszego dziennikarza Marka Rabija na pogranicze Birmy i Bangladeszu, gdzie 600 tysięcy ludzi w ciężkich warunkach próbuje uniknąć fatalnej sytuacji, w jakiej znaleźli się po brutalnym wypędzeniu ze swojej ziemi.
 
Nasz reporter Marek Rabij w 2013 r. relacjonował z Bangladeszu skutki katastrofy fabryki szyjącej odzież (także dla polskich firm; w katastrofie zginęło blisko 1200 osób), natomiast w 2016 r. został nominowany do Nagrody im. Teresy Torańskiej za książkę o Bangladeszu „Życie na miarę”.

Zachęcamy Państwa do wysłuchania Marka Rabija, który tłumaczy na czym polega projekt, na który wspólnie zbieramy fundusze:

ks._adam_boniecki_o_tej_tragedii_trzeba_informowac

 
Prosimy o Pańśtwa zaangażowanie, za które dodatkowo oferujemy nagrody, których listę przedstawiamy na stronie PolakPotrafi.pl, przez którą mogą Państwo wesprzeć powstanie reportaży o Rohindżach: CHCĘ WESPRZEĆ TYGODNIK (kliknij tutaj).

Dziękujemy,

Redakcja Tygodnika Powszechnego

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]