Reklama

Warto zobaczyć w TV

Warto zobaczyć w TV

07.11.2016
Czyta się kilka minut
12 – 18 XI
C

Człowiek
Dokumentalny, reż. Yann Arthus-Bertrand, Francja 2015, Planete, 13 XI, 23.00, 14 XI, 23.00
Monumentalny projekt filmowy w wykonaniu znanego fotografika i reportera powstawał w odległych zakątkach naszego globu. Poprzez setki nakręconych rozmów z ludźmi należącymi do rozmaitych kultur dokument próbuje stworzyć uniwersalny portret współczesnego człowieka.

Nawet góry przeminą
Dramat, reż. Jia Zhang-ke, Chiny 2015, Cinemax, 14 XI, 17.55, 15 XI, 9.45
W latach 1999, 2014 i 2025 rozgrywa się akcja filmu jednego z najciekawszych chińskich reżyserów młodszej generacji, twórcy m.in. „Martwej natury” i „Dotyku grzechu”. Historia trojga młodych bohaterów z miasta Fenyang raz jeszcze daje okazję do przyjrzenia się przemianom ekonomicznym i kulturowym dzisiejszych Chin, a szczególnie tożsamości najmłodszego...

1857

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]