Reklama

WARTO ZOBACZYĆ W TV

20.10.2014
Czyta się kilka minut
25 – 31 X
M

Muł
Kryminalny, reż. Angus Sampson, Tony Mahony, Australia 2014, Cinemax, sobota 25 X, 20.00
Oparty na autentycznych wydarzeniach z lat 80. film Sampsona i Mahony’ego opowiada o chłopaku, który decyduje się na przemyt heroiny we własnym przewodzie pokarmowym. Niepozbawiona czarnego humoru i australijskich akcentów historia igra z prawidłami klasycznego kryminału.

Abu Haraz
Dokumentalny, reż. Maciej Drygas, Polska 2012, TVP Kultura, niedziela 26 X, 23.10
Mistrz polskiego dokumentu swój ostatni jak dotąd film nakręcił w Sudanie Północnym. Tytułowe Abu Haraz to wioska na pustyni, której grozi całkowite zalanie za sprawą gigantycznej tamy budowanej na Nilu. Z niespiesznych etnograficznych obserwacji wyłania się poemat o unicestwieniu pewnego świata.

Colombianos
...

1706

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Tak, chcę
czytać więcej »

Masz już konto? Zaloguj się

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]