Reklama

Ładowanie...

Warto zobaczyć

23.05.2022
Czyta się kilka minut
Kadr z filmu "Wszystko będzie dobrze"
W

Wszystko poszło dobrze

Dramat, reż. François Ozon, Francja 2021, Premiery CANAL+

W swym bardziej poważnym wcieleniu francuski reżyser zajmował się już i terminalną chorobą, i pedofilią w lyońskim Kościele. Tym razem interesuje go eutanazja – jej prawne, etyczne i emocjonalne uwikłania. Osadza problem we współczesnych mieszczańskich dekoracjach, w środowisku rodzinnym, z dala od politycznych debat. W rolach głównych Sophie Marceau i André Dussollier.

Kulawe konie

Serial, reż. James Hawes, USA/Wielka Brytania 2022, odc. 1-6, Apple TV+

Adaptacja prozy Micka Herrona odziera kino szpiegowskie z właściwego mu często seksapilu. W oparach absurdu, z dużą dozą społeczno-politycznego komentarza, opowiada o jednostce brytyjskiego kontrwywiadu złożonej z samych nieudaczników. A kieruje nią obleśny agent Lamb, fenomenalnie zagrany przez...

1846

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
199,90 zł

360 zł 160 zł taniej (od oferty 10/10 na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]