Reklama

Warto zobaczyć

Warto zobaczyć

15.11.2021
Czyta się kilka minut
P

Pięć smaków

Festiwal online, piecsmakow.pl, 17 – 29 XI

15. Azjatycki Festiwal Filmowy w tym roku odbywa się w wersji hybrydowej. Bogaty program obejmuje przede wszystkim najnowsze kino z Azji, a także retrospektywę Wonga Kar-waia z odrestaurowanych kopii, sekcję filmów sportowych, tajwańskie kino queer, twórczość festiwalowych ulubieńców czy zestaw poświęcony dzisiejszej Birmie.

Annette

Musical, reż. Leos Carax, Francja i inne 2021, VoD

Jedni widzą w tym pstrokatą wydmuszkę, inni wielopoziomową zabawę, jeszcze inni wytwór reżyserskiego ego. Ale są i tacy, którzy potrafią wzruszyć się losem śpiewaczki operowej (Marion Cotillard) czy jej dziecka-lalki, zmagających się z przemocowym mężem i ojcem (Adam Driver). Niezależnie od doznań i opinii, robi wrażenie wizualno-muzyczna oprawa filmu.

Wybór broni

...

1726

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, trzymiesięczny lub roczny.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]