Reklama

W SIECI

W SIECI

20.02.2012
Czyta się kilka minut
M

Michał Olszewski w tekście pt. „Nauka moresu” komentował: „Kolenda-Zaleska popełniła błąd niewybaczalny. Dwa razy pod rząd ośmieliła się publicznie powiedzieć, co myśli. Najpierw skrytykowała na wizji detektywa Rutkowskiego za nagranie matki Magdy W. ukrytą kamerą, w kluczowym dla śledztwa momencie. Potem zaś skrytykowała Marię Czubaszek, która opowiedziała, że dwukrotnie przerwała ciążę. Prof. Magdalena Środa upomina więc dziennikarkę, żeby ta nie próbowała aspirować do roli autorytetu i mówić, co myśli – pisał. – Propozycja Magdaleny Środy zmierza do odbudowania świata medialnego, w którym występują »równi i równiejsi«...”.

tygodnik.com.pl/wwwylacznie

Na Facebooku głos zabrali na ten temat Czytelnicy. ~Jaroslaw Blaszczak: Dla mnie mimo wszystko w tej sprawie jest jakiś element wątpliwości, ale dotyczy on bardziej kwestii, że skoro p...

1816

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]