Reklama

Ładowanie...

W obronie Profesora

W obronie Profesora

19.12.2004
Czyta się kilka minut
Niżej podpisani historycy z USA solidaryzują się w pełni z listami opublikowanymi w “TP" nr 47 i 48/04, potępiającymi napaść na prof. Jerzego Kłoczowskiego, która ukazała się w paryskim “Głosie Katolickim" 7 listopada 2004 r.
p

prof. M.B. Biskupski, prof. Anna M. Cienciala, prof. M.K. Dziewanowski, prof. Thaddeus V. Gromada, prof. John Kulczycki, prof. John Micgiel, prof. Andrzej Sulima-Kaminski, prof. Piotr Wandycz, prof. Janusz K. Zawodny.

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]