Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

VI Ogólnopolskie Forum Inicjatyw Pozarządowych

VI Ogólnopolskie Forum Inicjatyw Pozarządowych

14.09.2011
Czyta się kilka minut
10-7 września 2011
O

OFIP to odbywające się co trzy lata spotkania organizacji pozarządowych, inicjatyw obywatelskich i osób w nie zaangażowanych - święto ruchu pozarządowego i przestrzeń do dyskusji nad najważniejszymi kwestiami związanymi z rozwojem społeczeństwa obywatelskiego.

W programie tegorocznego Forum znalazły się:

Tydzień Obywatelski, Warszawa, 10-17 września

Na siedem dni stolica Polski przybierze nowe, obywatelskie barwy. Z myślą o warszawiakach, przyjezdnych i turystach organizacje pozarządowe wyjdą w "miasto". Swoje drzwi otworzą kawiarnie obywatelskie, rozgorzeją debaty i dyskusje. Warsztaty wciągną, pokazy filmów i koncerty zafascynują, a spacery pozwolą dostrzec nowe oblicza miasta. Podczas gry miejskiej śladami prawdziwej legendy dwudziestolecia międzywojennego Franza Fiszera uczestnicy odkryją, że społecznicy byli w Warszawie właściwie od zawsze...

Konferencja, Uniwersytet Warszawski, 17 września

Czy NGO-sy boją się myszy? W którą stronę powinna się rozwijać ekonomia społeczna i czy media mogą pomóc organizacjom pozarządowym? Co pozostało z Paktu dla Kultury i jak właściwie wygląda zmiana pokoleniowa w organizacjach pozarządowych? Te i inne kwestie zostaną poruszone podczas śniadań pozarządowych i sesji tematycznych, które zgromadzą ekspertów "trzeciego sektora", zarówno teoretyków, jak i praktyków.

Piknik Organizacji Pozarządowych, Warszawa, Krakowskie Przedmieście, 17 września

Krakowskie Przedmieście na jeden dzień zamieni się w tętniące życiem miasteczko pozarządowe. Piknik to okazja do przyjrzenia się z bliska działalności prawie 100 organizacji pozarządowych z całego kraju. W programie m.in.: przegląd teatralny, warsztaty, happeningi, zajęcia sportowe oraz gra obywatelska dla najmłodszych.

Szczegóły i program Forum na stronie www.ofip.org.pl

Czytasz ten tekst bezpłatnie, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]