Reklama

Uzupełnienie

Uzupełnienie

04.01.2006
Czyta się kilka minut
W rozmowie z dr. Tomaszem Miką "Siedzi i dzierży klusię" ("TP" nr 52/05), poświęconej m.in. "Rozmyślaniu przemyskiemu", zabrakło informacji o wydaniu tego dzieła i adresu bibliograficznego. Po ponad dwudziestu latach pracy prof. Wacława Twardzika zostało ono wydane w latach 1998-2004 w zasłużonej serii "Monumenta Linguae Slavicae dialecti veteris" ("Rozmyślanie przemyskie". Transliteracja, transkrypcja, podstawa łacińska, niemiecki przekład, wyd. W. Twardzik i F. Keller, Weiher--Freiburg i Br; 1998, t. 1; 2000, t. 2).
P

Pana Profesora i osoby zainteresowane za pominięcie tych informacji serdecznie przepraszam.

JAROSŁAW BOROWIEC

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]