Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

U nas pieniądze dobrze pracują!

U nas pieniądze dobrze pracują!

05.02.2013
Czyta się kilka minut
W 2012 r. każdą ofiarowaną nam złotówkę zmieniliśmy w 8 złotych
Z

Zdobyliśmy je w publicznych konkursach oraz od partnerów i sponsorów naszych projektów. To jeszcze więcej niż przewidywaliśmy!

Ale bez tej „pierwszej złotówki” – właśnie tej od Państwa – nie zdobylibyśmy kolejnych dla „Tygodnika” i promocji kultury.

Tegoroczne projekty Fundacji – a z nimi „Tygodnik Powszechny” – zależą więc od 1% Państwa podatku.

Nam warto zaufać. Warto przekazać 1% podatku Fundacji Tygodnika Powszechnego.

Prosimy pamiętać o nas wypełniając PIT. Wystarczy wpisać nasz numer KRS: 0000 125 605 oraz kwotę 1% należnego podatku.

604

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]