Reklama

U nas pieniądze dobrze pracują!

U nas pieniądze dobrze pracują!

21.01.2013
Czyta się kilka minut
W 2012 r. każdą ofiarowaną nam złotówkę zmieniliśmy w 8 złotych
Z

Zdobyliśmy je w publicznych konkursach oraz od partnerów i sponsorów naszych projektów. To jeszcze więcej niż przewidywaliśmy!

Ale bez tej „pierwszej złotówki” – właśnie tej od Państwa – nie zdobylibyśmy kolejnych dla „Tygodnika” i promocji kultury.

Tegoroczne projekty Fundacji – a z nimi „Tygodnik Powszechny” – zależą więc od 1% Państwa podatku.

Nam warto zaufać. Warto przekazać 1% podatku Fundacji Tygodnika Powszechnego.

475

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Masz już konto? Zaloguj się 

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Jeśli założysz bezpłatne konto, możesz za darmo czytać 3 płatne teksty miesięcznie. Wykup dostęp, by czytać bez limitu najnowsze wydanie i numery archiwalne od 2003 roku! 

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]