Reklama

"TYGODNIK POWSZECHNY" NA WARSZAWSKIE TARGI KSIĄŻKI

"TYGODNIK POWSZECHNY" NA WARSZAWSKIE TARGI KSIĄŻKI

08.05.2012
Czyta się kilka minut
W dniach 10-13 maja zapraszamy na nasze stoisko numer 101 na Warszawskich Targach Książki w Pałacu Kultury i Nauki. Stoisko przy samym wejściu na sale targowe.
P

Poza bieżącym wydaniem i egzemplarzami archiwalnymi „Tygodnika Powszechnego” kupić będzie można książki ks. Adama Bonieckiego: „Lepiej palić fajkę niż czarownice...”, wznowioną przez wydawnictwo Znak publikację przygotowaną wraz z Katarzyną Kolendą-Zaleską „Zrozumieć papieża. Rozmowy o Janie Pawle II” oraz uzupełnione i wydane ponownie przez PROMIC „Vademecum” – generała, pokutnika i... kierowcy.

Dla odwiedzających nasze stoisko przewidzieliśmy promocje specjalne i niespodzianki!

10 MAJA W CZWARTEK o godz. 10.00 odbędzie się „Lekcja czytania z Tygodnikiem Powszechnym” – Grzegorz Jankowicz czyta „Grę o tron” George’a R.R. Martina – szczegóły w tym wydaniu na str. 22.

12 MAJA W SOBOTĘ o godz. 12.00 zapraszamy na spotkanie z księdzem Adamem Bonieckim i Katarzyną Kolendą-Zaleską – prowadzenie Marek Zając. Spotkanie odbędzie się w...

1720

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]