Reklama

Trzeci sektor na pierwszej linii

Trzeci sektor na pierwszej linii

22.07.2013
Czyta się kilka minut
Ankieta
Uczestniczki projektu „Z duchem czasu” w Tadżykistanie Fot. STOWARZYSZENIE ASTIU / FUNDACJA EDUKACJA DLA DEMOKRACJI
E

Elity polityczne krajów, z którymi Polska chce współpracować, często nie przejawiają woli dialogu. Bywa też tak, że tradycyjna dyplomacja zawodzi: to wtedy najlepiej widoczna jest siła organizacji pozarządowych. O tym, jak trzeci sektor działa za granicą i jak pomaga w realizacji polityki zagranicznej w Polsce, w ankiecie rozpisanej przez redakcję „Tygodnika Powszechnego” zabierają głos eksperci na co dzień pracujący w organizacjach pozarządowych.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]