Reklama

Światełko do nieba Pawła Adamowicza

Światełko do nieba Pawła Adamowicza

18.01.2021
Czyta się kilka minut
KAROLINA MISZTAL / REPORTER
W

W GDAŃSKU, NA UL. DŁUGIEJ, wysłano symboliczne światełko do nieba w drugą rocznicę śmierci prezydenta tego miasta Pawła Adamowicza. Jego następczyni, Aleksandra Dulkiewicz, zapowiedziała otwarcie specjalnego funduszu „Gdańsk dzieli się dobrem”, wspierającego działania organizacji społecznych, ruchów obywatelskich oraz działających w nich wolontariuszek i wolontariuszy z całej Polski. Zabójca Pawła Adamowicza nie został jeszcze osądzony.


Aleksandra Dulkiewicz: Media publiczne zobojętniły nas na kłamstwo, a gdy przekroczyły pewną granicę, przestaliśmy się temu dziwić. W Gdańsku tego nie odpuścimy.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]