Reklama

Ładowanie...

Sprostowanie

Sprostowanie

– Prezes Towarzystwa Przyjaciół Miasta Ogrodu Podkowy Leśnej
17.12.2018
Czyta się kilka minut
Z wielką radością przyjęliśmy tekst poświęcony ks. Leonowi Kantorskiemu. Jego postać ze wszech miar zasługuje na przypomnienie czytelnikom, zwłaszcza młodszym.
P

Pragnąc zaakcentować 100-lecie urodzin Ks. Leona, przygotowaliśmy książkę „Brat Lew. Ksiądz Leon Kantorski we wspomnieniach”, do której odwołuje się autor tekstu.

Pragnę jednak zwrócić uwagę, że wspomniana książka została wydana przez Towarzystwo Przyjaciół Miasta Ogrodu Podkowa Leśna jako XV tom w serii Biblioteka Podkowiańska, a nie przez Panią Izabellę Górnicką-Zdziech i Pana Grzegorza Dąbrowskiego. Oboje Państwo przeprowadzili rozmowy, które są zamieszczone w książce, natomiast nie są jej wydawcami.

Chciałbym, aby poprzez to uzupełnienie notki pod tekstem „TP” został dostrzeżony społeczny wysiłek osób zaangażowanych w przygotowanie książki: redaktorów, korektorów, autorów zdjęć, grafika, osoby od składu i innych.

Czytaj także: Karol Kleczka: Brat Lew i beatowcy

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]