Reklama

Sprostowanie

Sprostowanie

27.07.2010
Czyta się kilka minut
W numerze "TP" 26/2010 w artykule "Minister wypowiada wojnę" opisującym nieprawidłowości na rynku stłuczki szklanej napisałem, że spółka Ekopak odmówiła odpowiedzi na zadane przeze mnie pytania. Tymczasem powinienem był napisać, że spółka nie odpowiedziała na zadane przeze mnie pytania.
Z

Za nieścisłość przepraszam. Zakładając jednak, że przedsiębiorcy mieli dobrą wolę, a brak odpowiedzi na postawione pytania nie był rozmyślny, lecz wynikał z niedopatrzenia, względnie niepotraktowania sprawy z należytą uwagą, raz jeszcze proszę o wyjaśnienie związków, jakie łączyły Ekopak SC ze spółką Karman w latach 2007-2009, co pozwoli wrócić do sprawy na naszych łamach.

Michał Olszewski

428

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]