Reklama

Sprostowanie

Sprostowanie

16.01.2006
Czyta się kilka minut
W tekście Anny Machcewicz "Ludzie z Prowincji" (dodatek "Ucho Igielne" w "TP" nr 52/05) znalazła się informacja o uczelni, która z nauczycielami należącymi do Stowarzyszenia "Prowincja" zorganizowała we wrześniu 2005 r. konferencję "Mickiewicz w szkole". Uczelnią tą był Uniwersytet Łódzki, a nie, jak napisaliśmy, Śląski. Za pomyłkę - przepraszamy.
R

REDAKCJA "TP"

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]