Reklama

Spotkanie Klubu „Tygodnika” w Berlinie

Spotkanie Klubu „Tygodnika” w Berlinie

26.10.2013
Czyta się kilka minut
Berliński Klub „Tygodnika Powszechnego” zaprasza na spotkanie z Joachimem Trenknerem, który opowie o swoich drogach do Polski i do „Tygodnika”, a także o swojej pracy na rzecz porozumienia polsko-niemieckiego.
W

Wybrane wydarzenia z jego biografii, uwagi o niemiecko-niemieckiej i polsko-niemieckiej historii najnowszej, wreszcie impresje o berlińskiej metropolii to wątki, które zostaną poruszone w trakcie wieczoru. Spotkanie odbędzie się w języku niemieckim i poprowadzi je Paulina Gulińska-Jurgiel, współautorka wywiadu rzeki z Joachimem Trenknerem „Niemieckie lustro”.

WSTĘP WOLNY. ZAPRASZAMY!
15 listopada 2013 r., godz. 18.00, Biblioteka klasztoru ojców dominikanów / Dominikanerkloster Sankt Paulus Oldenburger str. 46, 10551 Berlin. http://www.dominikaner-berlin.de/kloster/willkommen.htm

602

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]