Reklama

Salon Angelusa

Salon Angelusa

15.10.2012
Czyta się kilka minut
Zapraszamy na spotkania z pisarzami nominowanymi do tegorocznej Literackiej Nagrody Europy Środkowej Angelus, które odbywać się będą w Księgarni Tajne Komplety, ul. Przejście Garncarskie 2 we Wrocławiu.
1

18 października, czwartek

godz. 18.00 Michał Witkowski

godz. 19.00 Andrij Bondar

19 października, piątek

godz. 18.00 Tomáš Zmeškal

godz. 19.00 Miljenko Jergović

20 października, sobota

godz. 16.00 Jacek Dehnel

godz. 17.00 Magdalena Tulli

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]