Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

Wydanie specjalne "Polska Żydowska"

Rośniemy!

Rośniemy!

25.07.2017
Czyta się kilka minut
I znów „Tygodnik Powszechny” zanotował największy wzrost sprzedaży spośród wszystkich tygodników opinii w Polsce.
C

Cieszymy się także dlatego, że ponad 8 tysięcy osób tygodniowo kupuje „Tygodnik” w różnych formach cyfrowych – na czytnikach, smartfonach oraz przez stronę www.TygodnikPowszechny.pl.
Dziękujemy naszym Czytelniczkom i Czytelnikom za zaufanie!

Czytasz ten tekst bezpłatnie, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Szczerze gratuluję i trzymam kciuki, by dalej rosło, bo zasługujecie na to. Jedyne co mnie martwi, to wizja większej ilości /liczby trolli na Waszym forum.

Pani Justyno, jeśli chodzi o trolli to proponuję: nie dawać trollowi pożywki, a więc nie wdawać się w dyskusję, argumenty i fakty do takiego nie docierają, jeśli pokaże swe oblicze, plując i wybuchając jadem i nienawiścią, zgłaszać nadużycie do admina. Sprawdziłem. Admin tego forum reaguje szybko i zdecydowanie usuwając zgłoszoną mowę nienawiści. Proszę spojrzeć ile wypocin niejakiego DD zniknęło z tego forum.

Tak też będę czyniła, bardzo dziękuję za radę:-)

Nie mogłem Was dziś kupić w wydaniu papierowym bo - wyprzedane! Próbowałem w trzech miejscach. Sprzedawczyni w kiosku w urzędzie Warszawa Południe zdziwiona: "- Ostatnio się bardzo dobrze sprzedaje.." Ja nie, bo czytam Was nieustająco od lat 60 ub. wieku. Widzę jednak że grozi mi na starość korzystanie tylko z wersji smartfonowej od czego też i iślepota...;)
Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]