Reklama

Rekord w pandemii i upale

Rekord w pandemii i upale

29.06.2020
Czyta się kilka minut
64,51 proc. – tyle wyniosła frekwencja w I turze wyborów przezydenckich.
ANDRZEJ BANAŚ / POLSKA PRESS / GALLO IMAGES
T

To rekordowy wynik od ćwierćwiecza (w II turze wyborów prezydenckich w 1995 r. wynosiła 68,23 proc.). Wyborców nie odstraszyły długie kolejki powstające w efekcie pandemicznych ograniczeń ani upał. Na zdjęciu: kolejka do lokalu w Szkole Podstawowej nr 56 w Krakowie. ©℗

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]