Reklama

Prośba o pomoc

Prośba o pomoc

12.09.2016
Czyta się kilka minut
Fundacja Charytatywna Pomoc Polakom na Kresach im. ks. dr. Mosinga zwraca się z serdeczną prośbą o pomoc dla 61-letniej Polki ze Lwowa – Ireny Kubickiej.
P

Pani Irena jest byłą nauczycielką szkoły muzycznej. Kilka lat temu pojawiły się u niej problemy ze stawem kolanowym, wkrótce potem ze stawem biodrowym. Diagnoza – nekroza, czyli martwica lewego biodra. Od blisko dwóch lat pani Irena nie wychodzi z domu, a po mieszkaniu porusza się z wielkim trudem i tylko za pomocą chodzika. Każdy krok wiąże się z ogromnym bólem. Szansą dla pani Ireny byłaby wymiana stawu biodrowego. Koszt operacji na Ukrainie to ok. 16 tys. zł, za co chora w całości musi zapłacić sama. Miesięczna emerytura pani Ireny to ok. 170 zł. Nasza podopieczna jest osobą samotną.
Ewentualne wpłaty prosimy kierować na konto fundacji: BGŻ SA 23 2030 0045 1110 0000 0222 0700 z dopiskiem ,,Irena Kubicka”.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]