Reklama

Prośba o pomoc

Prośba o pomoc

27.12.2014
Czyta się kilka minut
Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” zwraca się z prośbą o wsparcie finansowe dla naszej podopiecznej Julii Piskorskiej.
J

Julia z Lubartowa urodziła się w 2013 r. z bardzo rzadką wadą nóżek – brak w nich kości strzałkowych, skokowych i piętowych. Aby Julka mogła w przyszłości samodzielnie chodzić, konieczne są wieloetapowe operacje i rehabilitacja. Ratunkiem dla Julii jest leczenie w Instytucie Wydłużania Kończyn Doktora Paleya w USA. Pierwszą operację należy przeprowadzić między 18. a 24. miesiącem życia. Na leczenie potrzebna jest kwota ok. miliona złotych. Mieszkańcy Lubartowa (i nie tylko) organizują pomoc dla dziewczynki; zbiórki pieniędzy przeprowadzane są na festynach, koncertach, imprezach sportowych. Uzbierano już ok. 500 tys. zł. Na stronie www.julkapiskorska.pl oraz profilu FB: „Julka Piskorska” można znaleźć najważniejsze informacje o dziewczynce. Wszelkie wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”, ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa, Bank BPH S.A.
61 1060 0076 0000 3310 0018 2660
tytułem: „22349 Piskorska Julia – darowizna na pomoc i ochronę zdrowia”.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]