Reklama

Prośba o pomoc

Prośba o pomoc

24.09.2012
Czyta się kilka minut
Prosimy wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc w dalszym leczeniu i rehabilitacji naszego syna Rafała (27 lat). Rafał w wieku dwóch lat przebył ciężkie wirusowe zapalenie mózgu.
C

Choroba pozostawiła postępujący niedowład czterokończynowy, padaczkę i wiele innych chorób na skutek niedotlenienia mózgu. W marcu 2004 r. syn został potrącony przez samochód. Sprawca nie udzielił mu pomocy. Syn doznał złamania stawu skokowego, do dziś walczy z przewlekłą zakrzepicą głębokich żył biodrowych.

Jesteśmy ludźmi schorowanymi, nasze emerytury są skromne i nie wystarczają na pokrycie wszystkich kosztów związanych z leczeniem, zarówno ukochanego syna, jak i nas. Będziemy wdzięczni za każdą, choćby symboliczną wpłatę.

Marta i Jan Kacprzakowie
ul. Kacza 15, 06-300 Przasnysz

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Dzieciom „Zdążyć z pomocą”

ul. Łomiańska 5, 01-865 Warszawa

Bank BPH S.A. 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615

z dopiskiem „3795 Kacprzak Rafał, darowizna na pomoc i ochronę zdrowia”.

885

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, trzymiesięczny lub roczny.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]