Reklama

Prośba o pomoc

Prośba o pomoc

– Kraków
26.10.2020
Czyta się kilka minut
N

Nasz synek Hubert urodził się w lipcu 2019 r. Jego organizm od początku był obciążony ciężkimi wadami: przetoką przełykowo-tchawiczą, która została chirurgicznie zamknięta, rozmiękaniem tchawicy, niedokrwistością. Hubert nie ma kości promieniowej w lewej ręce i kciuków u obydwu dłoni. Zmaga się też z trwałym przykurczem dwóch środkowych palców lewej dłoni. Pierwsze sześć tygodni życia w szpitalu walczył o każdy dzień. Teraz walczymy o sprawność.

Hubert jest wesołym, ­energicznym dzieckiem, ­któremu ciężko usiedzieć. Do pełni szczęścia brakuje mu jedynie dwóch sprawnych rączek. Po długich poszukiwaniach i konsultacjach udało nam się trafić do doktora Paleya z Paley European Institute. Dzięki dwóm kompleksowym zabiegom jest możliwe, by zagwarantować naszemu dziecku sprawne i prawidłowo ukształtowane dłonie i przedramię. Koszt tych zabiegów jest jednak ogromny. Sami nie jesteśmy w stanie zapewnić Hubertowi leczenia, dlatego zwracamy się do Was. Operacja została wyceniona na 662 tys. zł. Dzięki hojności i pomocy wielu osób udało się zebrać zaliczkę – 132 tys. Spróbujemy zrobić wszystko, by Hubercik mógł przybić piątkę już w 2021 roku.

Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001, z dopiskiem „Nowik 12112”.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]