Reklama

Prośba o pomoc

Prośba o pomoc

17.03.2020
Czyta się kilka minut
F

Fundacja Charytatywna Pomoc Polakom na Kresach im. ks. dr. Mosinga zwraca się z prośbą o pomoc dla naszych podopiecznych: dwuletniego Marianka Kobierskiego z Połonnego oraz 45-letniego Włodzimierza Nahrebeckiego z Berdyczowa. U Marianka zdiagnozowano neuroblastomę z przerzutami. Leczenia podjęła się klinika w Barcelonie, kuracja daje bardzo pozytywne efekty, niestety jest niezwykle kosztowna, a rodzice wyczerpali możliwości zdobycia środków. U Włodzimierza zdiagnozowano guz płuca. Po nieudanej operacji na Ukrainie lekarze dawali choremu miesiąc życia. Rodzina znalazła klinikę w Niemczech, gdzie podjęto się leczenia, ale i ono jest niezwykle kosztowne. Bardzo prosimy o wpłaty na konto fundacji: BNP Paribas 23 2030 0045 1110 0000 0222 0700, z dopiskiem ,,Onkologia”.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]