Reklama

Ładowanie...

Prośba o pomoc

Prośba o pomoc

26.03.2018
Czyta się kilka minut
Fundacja Charytatywna Pomoc Polakom na Kresach im. ks. dr. Mosinga prosi o pomoc dla 4-letniego Andrzejka Lechowicza ze Lwowa.
W

Wraz z rozwojem dziecka rodzice zauważyli, że chłopiec nie słyszy, a nieco później, że nie zaczyna mówić. W połowie marca tego roku Andrzejek dostał diagnozę: niedosłuch czuciowo-nerwowy obustronny głębokiego stopnia. Dziecko nie słyszy i nie mówi. Jedyną możliwością, by mogło się rozwijać, jest wszczepienie implantu ślimakowego. Na Ukrainie koszt to 15 tys. euro, czyli ok. 63 tys. zł. Dla rodziców to kwota nieosiągalna. Jeśli ktoś chciałby pomóc, prosimy o wpłaty na konto Fundacji: BGŻ BNP Paribas 23 2030 0045 1110 0000 0222 0700 z dopiskiem: ,,Andrzejek Lechowicz”.

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]