Reklama

Prośba o pomoc

Prośba o pomoc

20.02.2017
Czyta się kilka minut
Zwracamy się z serdeczną prośbą o pomoc na leczenie i rehabilitację dla naszego syna Rafała, lat 29. W wieku dwóch lat przeszedł ciężkie wirusowe zapalenie mózgu.
C

Choroba pozostawiła postępujący niedowład czterokończynowy, padaczkę i wiele innych chorób. W marcu 2004 r. syn został potrącony na przejściu dla pieszych przez samochód. Doznał złamania prawej stopy i stłuczenia podudzia. Wystąpiła m.in. przewlekła zakrzepica.
Nasz syn zaznał wiele cierpienia. Do końca życia wymaga leczenia, rehabilitacji i opieki. Nasze skromne dochody nie dają możliwości pokrycia wszystkich kosztów. Prosimy o pomoc.
Wpłaty można kierować na konto:
Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”, ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa, Bank BPH S.A. 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615 z dopiskiem „3795 Kacprzak Rafał, darowizna na pomoc i ochronę zdrowia”.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]