Reklama

Prośba o pomoc

Prośba o pomoc

05.12.2016
Czyta się kilka minut
To miał być dzień jak każdy inny – jednak o godzinie 14 zmieniło się wszystko.
2

27 lipca 2016 r. Grześ uległ wypadkowi drogowemu. Doznał ciężkiego urazu czaszkowo-mózgowego, złamania podstawy czaszki, wielokrotnego złamania twarzoczaszki, złamania obojczyka oraz głębokiej rany kłutej uda.
Grześ jest radosnym i pełnym energii chłopcem. Jak każde dziecko chciałby się bawić, biegać, jeździć na rowerze, grać w piłkę i chodzić do szkoły. Jednak by móc odzyskać sprawność, potrzebuje długotrwałej rehabilitacji, która jest bardzo kosztowna.

Wszyscy, którzy chcą pomóc Grzesiowi, mogą to zrobić wpłacając dowolną kwotę na konto:
„Amber – Fundacja Pomocy Ofiarom Wypadków Drogowych”, ul. Klaretyńska 9 91-117 Łódź (KRS:0000311677),
Deutsche Bank PBC S.A. – oddział w Łodzi 32 1910 1048 2251 0123 2398 0001.
​Cel szczegółowy: Grzegorz Aleksandrzak.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]