Reklama

Prośba o pomoc

Prośba o pomoc

26.04.2011
Czyta się kilka minut
Ruch Apostolatu Emigracyjnego - Pomoc Polakom na Kresach zwraca się do czytelników "Tygodnika Powszechnego" z serdeczną prośbą o pomoc w zebraniu środków finansowych, przeznaczonych na leczenie 2,5-letniej Polki ze Lwowa, Agnieszki Mokrzyckiej (tel. do rodziców: 00380 322337412).
A

Agnieszka choruje na nowotwór obu oczek i od blisko roku leczy się w niemieckiej klinice okulistycznej, w Essen, gdzie lekarze dają dużą szansę na uratowanie wzroku dziewczynki. Niestety, niezasobni rodzice Agnieszki nie są już w stanie w dalszym ciągu współuczestniczyć w kosztach, związanych z leczeniem dziecka (regularne wizyty co dwa miesiące w Niemczech). Stąd nasza prośba o pomoc dla Agnieszki. Z góry dziękujemy za życzliwość.

Ewentualne wpłaty prosimy kierować na konto:

Towarzystwo Miłośników Lwowa , ul. Lisowskiego 1, 65-072 Zielona Góra

PKO BP SA II O/Zielona Góra 47 1020 5402 0000 0702 0118 4308

z dopiskiem - Agnieszka Mokrzycka

W imieniu Apostolatu i rodziny Agnieszki Monika Michalak, rae_zgora@wp.pl

760

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, trzymiesięczny lub roczny.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]