Reklama

Pomóż Michałowi

Pomóż Michałowi

08.02.2004
Czyta się kilka minut
Michał Wyka ma 12 lat. Po wypadku oparzenia prądem wysokiego napięcia stracił ręce. Aby w miarę samodzielnie funkcjonować, potrzebuje “inteligentnych" bioprotez. Jedna kosztuje 60 tys. zł. Na dodatek od maja sprzęt ortopedyczny zostanie opodatkowany VAT-em, więc ich cena będzie jeszcze wyższa.
R

Rodzice Michała wychowują pięcioro dzieci i sytuacja materialna nie pozwala im kupić tak drogiego sprzętu. Do tej pory, dzięki ludziom dobrej woli, udało się zebrać 69 tys. zł. Chętnym do udzielenia pomocy podajemy numer konta bankowego Fundacji na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych "Pomóż i Ty" www.fundacjapomozity.sprint.pl, e-mail: info@pomozity.sprint.pl):

Bank Millennium SA

63 11602202 00000000 29206273,

z dopiskiem

"bioprotezy dla Michała Wyki".

Z góry dziękujemy za okazaną pomoc i zrozumienie w imieniu własnym oraz Michała i jego rodziców.

ZARZĄD FUNDACJI "POMÓŻ I TY"

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]