Reklama

Pomoc. Podaję dalej

Pomoc. Podaję dalej

01.07.2015
Czyta się kilka minut
Pierwszy dodatek specjalny do „Tygodnika Powszechnego” z cyklu „Właśnie Polska”
Dawlatpoczo Abdukarimzoda z Klubu Kobiet „Umed” i Martyna Kwiatkowska z Fundacji Edukacja dla Demokracji, koordynatorka projektów FED w Tadżykistanie. Zarnisor, Tadżykistan, 18 listopada 2014 r. O działalności tej Fundacji piszemy poniżej. Fot. Natalia Kertyczak
W

W dodatku m.in. Grzegorz Nurek pisze o polskich projektach pomocowych dla Wschodu, Zbigniew Rokita kreśli portret Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, a Andrzej Brzeziecki zastanawia się, czym naprawdę jest pomoc rozwojowa. Skomentuj i włącz się do dyskusji.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]