Reklama

Pomoc dla Wołynia

Pomoc dla Wołynia

02.11.2003
Czyta się kilka minut
Nasza parafia, w Ostrogu i Kuniowie na Wołyniu, otrzymała zgodę na odbudowę plebanii. Chcielibyśmy jeszcze w tym roku zalać fundament. Na remont czeka cieknący dach na kościele. Kolejny raz proszę więc o pomoc ludzi życzliwych Kościołowi na Wschodzie. Problemy duszpasterskie, poczucie osamotnienia i bezradności powoduje, że każda, najmniejsza nawet, pomoc jest dla nas cenna. Jest znakiem, że ktoś w Polsce o nas pamięta. Zainteresowanym podajemy numer konta bankowego:
S

Stowarzyszenie ,,Wołanie z Wołynia" - pomoc dla Kościoła w Ostrogu na Wołyniu;

PBS Zakopane o/Biały Dunajec,

50 88210009 0010 0100 1892 0002.

W ramach biblioteki ,,Wołanie z Wołynia" wydaliśmy książkę Krzysztofa Rafała Prokopa ,,Biskupi kijowscy obrządku łacińskiego XIV-XVIII w. Szkice biograficzne" (Biały Dunajec - Ostróg 2003; 15 zł + porto). Jej rozprowadzenie pozwoli nam kontynuować naszą działalność wydawniczą.

Wszystkim dotychczasowym Dobroczyńcom dziękuję i zapewniam o modlitwie. Proszę przyjąć serdeczne pozdrowienia z Ostroga nad Horyniem.

Ks. WITOLD J. KOWALÓW, proboszcz parafii w Ostrogu i Kuniowie

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]