Reklama

Pomoc dla Karola

Pomoc dla Karola

07.12.2003
Czyta się kilka minut
Karol Milke ma 15 lat. Choruje na wirusowe zapalenie wątroby typu B, które wymaga rocznej kuracji lekiem ZEFFIX (Lamivudyna). Jej koszt wynosi ok. 5.200 złotych. Suma przekracza możliwości finansowe jego rodziny, a że lek jest pełnopłatny i nierefundowany dla dzieci przez Narodowy Fundusz Zdrowia, prosimy o pomoc w zebraniu potrzebnej kwoty. Ofiarodawcom zarząd Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Chorym na Schorzenia Dróg Żółciowych i Wątroby ,,LIVER" w Krakowie udostępnia konto bankowe:
P

PeKaO SA I o. w Krakowie,

nr 23124014311111000010449125,

z dopiskiem "Karol Milke".

Za wszystkie, nawet najdrobniejsze wpłaty, z góry dziękujemy w imieniu Karola i jego rodziców.

ZARZĄD STOWARZYSZENIA "LIVER"

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]