Reklama

Ładowanie...

Pomoc dla Adriana

Pomoc dla Adriana

19.09.2004
Czyta się kilka minut
Mój syn Adrian cierpi na mózgowe porażenie dziecięce czterokończynowe, ma osłabioną lewą stronę ciała i krótszą lewą nogę. Choruje na diplegię spastyczną, nie utrzymuje równowagi, ma niedowład nóg, wadę wzroku i wymowy oraz problemy z układem oddechowym. Sporo, jak na 7-latka. Syn jest leczony toksyną botulinową wstrzykiwaną do mięśni nóg dla ich rozluźnienia, co ma przygotować Adriana do operacji nóg w Klinice Ortopedii Dziecięcej w Poznaniu. Dzięki temu mój syn zacznie chodzić.
O

Operacja kosztuje blisko 4,5 tys. złotych, do tego trzeba doliczyć koszty rehabilitacji, która po operacji musi być bardzo intensywna. Potrzeba też konsultacji ze specjalistami: psychologami, logopedami czy okulistami. To żmudna praca dla rodziców i dziecka, ale wykonalna i podtrzymująca nadzieję. Wszystkich, którzy chcą pomóc przybliżyć się nam do tej nadziei, prosimy o wpłaty na konto

Fundacji Dzieciom “Zdążyć z pomocą" (ul. Łomiańska 5, Warszawa 01-685)

PKO BP XV O/Warszawa 50 1020 1156 0000 7902 0007 7248, z dopiskiem “na leczenie i rehabilitację Adriana Szewczyka".

Z góry dziękuję ofiarodawcom za każdą wpłatę.

URSZULA SZEWCZYK (Jelenia Góra)

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]