Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

Pomoc dla Adriana

Pomoc dla Adriana

19.09.2004
Czyta się kilka minut
Mój syn Adrian cierpi na mózgowe porażenie dziecięce czterokończynowe, ma osłabioną lewą stronę ciała i krótszą lewą nogę. Choruje na diplegię spastyczną, nie utrzymuje równowagi, ma niedowład nóg, wadę wzroku i wymowy oraz problemy z układem oddechowym. Sporo, jak na 7-latka. Syn jest leczony toksyną botulinową wstrzykiwaną do mięśni nóg dla ich rozluźnienia, co ma przygotować Adriana do operacji nóg w Klinice Ortopedii Dziecięcej w Poznaniu. Dzięki temu mój syn zacznie chodzić.
O

Operacja kosztuje blisko 4,5 tys. złotych, do tego trzeba doliczyć koszty rehabilitacji, która po operacji musi być bardzo intensywna. Potrzeba też konsultacji ze specjalistami: psychologami, logopedami czy okulistami. To żmudna praca dla rodziców i dziecka, ale wykonalna i podtrzymująca nadzieję. Wszystkich, którzy chcą pomóc przybliżyć się nam do tej nadziei, prosimy o wpłaty na konto

Fundacji Dzieciom “Zdążyć z pomocą" (ul. Łomiańska 5, Warszawa 01-685)

PKO BP XV O/Warszawa 50 1020 1156 0000 7902 0007 7248, z dopiskiem “na leczenie i rehabilitację Adriana Szewczyka".

Z góry dziękuję ofiarodawcom za każdą wpłatę.

URSZULA SZEWCZYK (Jelenia Góra)

Czytasz ten tekst bezpłatnie, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]