Reklama

Pomoc dla Adriana

Pomoc dla Adriana

19.09.2004
Czyta się kilka minut
Mój syn Adrian cierpi na mózgowe porażenie dziecięce czterokończynowe, ma osłabioną lewą stronę ciała i krótszą lewą nogę. Choruje na diplegię spastyczną, nie utrzymuje równowagi, ma niedowład nóg, wadę wzroku i wymowy oraz problemy z układem oddechowym. Sporo, jak na 7-latka. Syn jest leczony toksyną botulinową wstrzykiwaną do mięśni nóg dla ich rozluźnienia, co ma przygotować Adriana do operacji nóg w Klinice Ortopedii Dziecięcej w Poznaniu. Dzięki temu mój syn zacznie chodzić.
O

Operacja kosztuje blisko 4,5 tys. złotych, do tego trzeba doliczyć koszty rehabilitacji, która po operacji musi być bardzo intensywna. Potrzeba też konsultacji ze specjalistami: psychologami, logopedami czy okulistami. To żmudna praca dla rodziców i dziecka, ale wykonalna i podtrzymująca nadzieję. Wszystkich, którzy chcą pomóc przybliżyć się nam do tej nadziei, prosimy o wpłaty na konto

Fundacji Dzieciom “Zdążyć z pomocą" (ul. Łomiańska 5, Warszawa 01-685)

PKO BP XV O/Warszawa 50 1020 1156 0000 7902 0007 7248, z dopiskiem “na leczenie i rehabilitację Adriana Szewczyka".

Z góry dziękuję ofiarodawcom za każdą wpłatę.

URSZULA SZEWCZYK (Jelenia Góra)

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]