Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

Wydanie specjalne "Polska Żydowska"

Podziękowanie

Podziękowanie

02.11.2003
Czyta się kilka minut
Fundacja “Pomoc Społeczna SOS" w 2003 r., organizując letni wypoczynek dla dzieci zaniedbanych, z niepełnych rodzin i terenów o największym bezrobociu, dofinansowała 1139 podopiecznych 38 organizacji kwotą 176. 795 zł. Wszystkie organizacje otrzymane dotacje rozliczyły (termin rozliczenia upłynął 10 września 2003 r.). Otrzymaliśmy rozliczenia finansowe (kopie rachunków), merytoryczne, prace plastyczne oraz zdjęcia dzieci.
D

Dofinansowane organizacje zapewniły wypoczynek 1765 dzieciom. Jego forma zależna była od funduszy wakacyjnych. Były to kolonie, obozy stacjonarne i wędrowne, spływy, rajdy, półkolonie, “lato na wsi" albo, jeśli zabrakło środków, tylko kilkudniowe wycieczki.

W tym roku po raz pierwszy zdarzyło się, że firmy bądź osoby prywatne dzwoniły do Fundacji z przeprosinami, że nic nie wpłacą na akcję wakacyjną. Zauważamy powszechne i coraz większe zubożenie.

Dla młodzieży ze świetlic, z którymi współpracujemy, które wezmą udział w Projekcie Edukacyjnym, dla wolontariuszy, ponownie zorganizowaliśmy tygodniowy obóz integracyjny w Karwicy.

Wszystkim pomagającym Fundacji i dzieciom składamy serdeczne podziękowania. Bez Państwa niewiele dobrego udałoby się nam zrobić.

MAŁGORZATA HUGO-BADER, koordynator Programu Pomocy Dzieciom

Czytasz ten tekst bezpłatnie, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]