Reklama

Pamiętnik Europejczyka - konkurs

Pamiętnik Europejczyka - konkurs

24.07.2005
Czyta się kilka minut
Instytut Socjologii Uniwersytetu Wrocławskiego zaprasza do udziału w konkursie na pamiętniki, wspomnienia i inne rodzaje pisemnych wypowiedzi na temat: “Polacy w Europie - Europa wśród Polaków. W poszukiwaniu własnych korzeni". Prosimy pisać o wszystkim, co wydaje się Państwu ważne dla związków polsko-europejskich (m.in. jak to jest być Polakiem i Europejczykiem na co dzień i w chwilach wyjątkowych? Jak “sprawy Europy" wkradały się w Państwa życie rodzinne, zawodowe, towarzyskie w ostatnich latach?). Pisząc, proszę uwzględniać Państwa doświadczenia, lęki i oczekiwania wynikłe np. z miejsca zamieszkania czy wykonywanego zawodu. Nie ograniczamy zakresu czy form poruszania tematów. Najważniejszy jest osobisty stosunek do wydarzeń i prostota ich opisu.
P

Prace (opatrzone pseudonimem) o objętości minimum 10 stron A4 maszynopisu (lub czytelnego rękopisu) należy przesyłać pod adresem Instytutu Socjologii (ul. Koszarowa 3/B 20, Wrocław 51-149) do 31 grudnia 2005 r., z dopiskiem na kopercie “konkurs". Przewidziano nagrody pieniężne: I - 1800 złotych, II - 1200 złotych, III - 700 złotych. Dodatkowe informacje można znaleźć na www.socjologia.uni.wroc.pl, telefonując do Instytutu Socjologii (0-71 326-10-08) albo kontaktując się z Wojciechem Dolińskim (0-71 792-37-90, 0-604-46-88-17, e-mail: wojtekdolinski@wns.uni.wroc.pl).

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]