Reklama

OBRAZ TYGODNIA

OBRAZ TYGODNIA

10.07.2012
Czyta się kilka minut
3 - 9 lipca 2012
K

Koniec śledztwa w sprawie organizacji lotów do Smoleńska w 2010 r. Prokuratura Okręgowa Warszawa-Praga umorzyła to śledztwo po 14 miesiącach dochodzenia z powodu braku znamion przestępstwa. Jak twierdzą prokuratorzy – nieprawidłowości były, ale nie powodują one odpowiedzialności karnej.

Clinton grozi Chinom i Rosji. Na paryskiej konferencji przyjaciół Syrii, która odbywała się 6 lipca, sekretarz stanu USA Hillary Clinton w mocnych słowach zaatakowała Pekin i Moskwę za sprzyjanie reżimowi Baszira al-Asada. Jej zdaniem oba państwa powinny „drogo zapłacić” za wspieranie Asada.

Ukraina – ułatwienia dla rosyjskojęzycznych. Rada Najwyższa w Kijowie zdecydowała, że języki mniejszości mogą być używane jako oficjalne w regionach, w których dana mniejszość liczy ponad 10 proc. Otwiera to furtkę dla inwazji języka rosyjskiego,...

4112

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]