Reklama

OBRAZ TYGODNIA

OBRAZ TYGODNIA

27.02.2012
Czyta się kilka minut
21 - 27 lutego 2012
S

Sto dni rządu. W związku z kiepskimi wynikami sondaży premier Donald Tusk zarządził przegląd podległych mu resortów i serię spotkań z poszczególnymi ministrami. Coraz wyraźniej ujawniają się różnice w łonie koalicji rządowej – PSL chce opóźnić forsowaną przez PO reformę emerytalną i utrzymać wcześniejsze przechodzenie kobiet na emeryturę.

Warszawa ma być liderem. Według prognoz Komisji Europejskiej wzrost gospodarczy w Polsce ma wynieść 2,5 proc. PKB – tyle, ile prognozuje także polski rząd. O skali kryzysu w całej Europie świadczy fakt, że jest to najlepszy wynik w UE (powyżej 2 proc., oprócz Polski, wzrosną tylko gospodarki Litwy i Łotwy).

Grecja na kroplówce. Ministrowie finansów państw strefy euro zatwierdzili kolejną transzę pomocy dla pogrążonego w kryzysie kraju: ceną za 130 mld euro wsparcia była zgoda na...

4650

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]