Reklama

Ładowanie...

O czym tu dyskutować?

14.10.2013
Czyta się kilka minut
„TP” 40/13
B

Bardzo osobliwy głos w smoleńskich dyskusjach! Tytuł komentarza Pawła Reszki – „I o czym tu gadać?” – oddaje istotę rzeczy. Bo nie chodzi o to, by gadać, tylko dyskutować poważnie i naukowo z ekspertami, którzy sami deklarują się jako fachowcy od sklejania modeli oraz latania jako pasażerowie, którzy nie przedstawili nigdy żadnych wejściowych parametrów do prezentowanych symulacji, i którzy nie mają poparcia swoich macierzystych uczelni, a także nie potrafią poprzeć faktami żadnej z dziesiątków (nieraz groteskowych) hipotez o zamachu, które się pojawiały i równie szybko znikały. Jak i o czym rozmawiać, jeśli u podstaw założeń Komisji Sejmowej i partyjnych ideologów leży wielokrotnie publicznie powtarzana teza: „Mordercy!”?

781

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
199,90 zł

360 zł 160 zł taniej (od oferty 10/10 na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]