Narkotykowy dywan w Kolumbii

Narkotykowy dywan w Kolumbii

13.11.2017
Czyta się kilka minut
EFRAIN HERRERA / PRESIDENCIA.GOV.CO
K

Kolumbijskie siły bezpieczeństwa przechwyciły rekordową ilość kokainy – w sumie 12 ton, wartych na czarnym rynku ok. 360 milionów dolarów. Na zdjęciu „narkotykowy dywan”, pilnowany przez żołnierzy w miejscowości Apartadó, 8 listopada 2017 r. ©(P)

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]