Reklama

Narkotykowy dywan w Kolumbii

Narkotykowy dywan w Kolumbii

13.11.2017
Czyta się kilka minut
EFRAIN HERRERA / PRESIDENCIA.GOV.CO
K

Kolumbijskie siły bezpieczeństwa przechwyciły rekordową ilość kokainy – w sumie 12 ton, wartych na czarnym rynku ok. 360 milionów dolarów. Na zdjęciu „narkotykowy dywan”, pilnowany przez żołnierzy w miejscowości Apartadó, 8 listopada 2017 r. ©(P)

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]