Reklama

Nagrody i nominacje

Nagrody i nominacje

17.12.2019
Czyta się kilka minut
N

Nasz dziennikarz RAFAŁ WOŚ otrzymał nagrodę Grand Press 2019 w kategorii publicystyka za tekst „Homo sovieticus po latach” (zob. na powszech.net/wos), został też Dziennikarzem Ekonomicznym Roku 2019 w Konkursie im. Władysława Grabskiego. W konkursie Grand Press za wywiad prasowy nominowana została KATARZYNA KUBISIOWSKA za rozmowę z Andrzejem Barańskim „Co miesiąc walentynki” (zob. na powszech.net/kubisiowska).

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Bezcenne, che…, che...

a nie Prima Aprilis.
Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]