Reklama

Głos Adama

Głos Adama

31.07.2017
Czyta się kilka minut
Wykład na Uniwersytecie Warszawskim, styczeń 2012 r. ALINA GAJDAMOWICZ DLA „TP”
I

I przed zakazem występowania w mediach, i w trakcie jego obowiązywania, i po jego uchyleniu Adam Boniecki pozostaje przede wszystkim księdzem, więc kalendarium jego aktywności obejmuje przede wszystkim czynności kapłańskie: msze, spowiedzi, śluby, pogrzeby czy rekolekcje (wśród tych ostatnich znalazły się także doroczne rekolekcje dla Klubów „Tygodnika Powszechnego” i internetowe rekolekcje dla portalu Deon.pl). Nasz redaktor senior sam prowadzi kalendarz (podobnie jak samochód), nie mamy więc stuprocentowej pewności, czy wszystkie jego aktywności byliśmy w stanie odnotować. Wiemy jednak, że od listopada 2011 r. do końca lipca 2017 r.:

…spotykał się z czytelnikami w ponad 100 miastach (w niektórych wiele razy):

Lubiążu, Kędzierzynie-Koźlu, Namysłowie, Krotoszynie, Krakowie, Wrocławiu, Gostyninie, Kielcach, Warszawie, Szczecinie, Gubinie, Zielonej Górze...

4484

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]