Reklama

Może ktoś pamięta

Może ktoś pamięta

26.09.2004
Czyta się kilka minut
Poszukuję informacji o jednej z moich ciotek - ANNIE JANOSZ, córce Jana Janosza i jego żony Ewy z domu Bodnarczuk, urodzonej 8 października 1892 r. w miejscowości Bonarówka. 18-letnia ciotka Anna wyjechała do USA. W tym czasie wielu Polaków emigrowało za chlebem właśnie do tego kraju. Mam nawet jej zdjęcie zrobione w miejscowości Lewiston, w stanie Maine. Mój ojciec, a jej brat, w 1931 r. wyemigrował do Francji i, niestety, nigdy nie nawiązał z nią kontaktu, nigdy też nie otrzymał żadnej od niej wiadomości. Wszystkich, którzy mogliby mi służyć jakimikolwiek informacjami o Annie Janosz, proszę o kontakt:
J

JAROSLAW ALBERT JANOSZ

32 Route de Charlay

18110 St. Georges-sur-Moulon France

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]