Reklama

Modlitwa a szczucie

Modlitwa a szczucie

01.04.2013
Czyta się kilka minut
„TP” 10/13
Ś

Śledzę odważne wypowiedzi O. Ludwika. I nadziwić się nie mogę, że nikt nie zwraca uwagi na fundamentalną moim zdaniem rzecz: w Radiu Maryja najgorszym złem jest to, iż pokazuje się ludziom, że można równocześnie modlić się i szczuć na innych, odmawiać różaniec i nienawidzić. Dlatego moja ocena tej rozgłośni, od samego zresztą początku, jest jednoznacznie negatywna. Nie rozumiem w tym kontekście chwalenia ich „za modlitwę”, bo cóż to za modlitwa, z której prosto zmierza się do ewidentnego zła? Czy pasterze Kościoła tego nie dostrzegają? Dla mnie jest to przerażające.

614

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, trzymiesięczny lub roczny.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]