Reklama

Ładowanie...

Między meczami

Między meczami

09.08.2021
Czyta się kilka minut
„TP” 29/2021
S

Serdecznie dziękuję Michałowi Okońskiemu za jego felietony i komentarze podczas Euro 2020. Nie jestem dobry w wyrażaniu myśli słowem pisanym, ale czytając jego teksty miałem wrażenie, że robi to jakby za mnie, potrafiąc uchwycić piękno, magię i klimat piłki nożnej oraz sportu. Lektura jego komentarzy była obowiązkowym punktem każdego dnia mistrzostw, a zarazem idealnym ich dopełnieniem. A kiedy czytałem dziś podsumowanie mistrzostw, łzy zakręciły mi się w oczach. Czapki z głów!

Mam gorącą nadzieję, że Michał Okoński ma w planach ­komentowanie mistrzostw świata w przyszłym roku, których – m.in. dzięki niemu – już nie mogę się doczekać.

Autorzy opublikowanych listów dostaną od nas notes KS. BONIECKIEGO.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]